Menü
Alışveriş Sepetim

3. Bayram Caner

LÜTFEN BU VİDEOYU İZLEYİN

GREEN ARMY CHALLENGE NEDİR?

Be Green Coaching Tarafından 2. Si yapılan Türkiye’nin en büyük ödülü online vücut değişim yarışmasıdır. 12 haftalık bu değişim Challenge katılanlar Vücutlarını forma sokarken aynı zamanda nakit para ve harika ödüllere sahip olacakları bir yarışmadır. Heyecan, Kıyasıya rekabet ,irade ve disiplinin konuşacağı bu yarışmada herkes kazanacak! Kaybedeni olmayan Green Army Challenge 2 yarışmasına hoşgeldiniz!
• 12 Haftalık Ödüllü Değişim Paketini satın almalısınız. (3 Aylık Ödüllü değişim Paketimiz 640 tl yerine / 390.00₺ )
• Satın alım yapıldıktan sonra Kayıt formunu eksiksiz doldurun.
• Be Green App mobil uygulamayı telefonunuza indirin ve giriş yapın.
• Giriş yaptıktan sonra 05468505461 whatsapp hatıına mesaj atarak yarışmacı kodunuzu isteyiniz.
• Sonraki süreç için tüm yönlendirmeler size WhatsApp üzerinden yapılacaktır.• Green Army Challenge 2 yarışmasının kayıtları 1 Haziran-1 Temmuz arasında yapılacaktır.
• Yarışma 5 Temmuz’da başlayacak toplamda 12 hafta sürecek ve 5 Ekim’de sona erecektir.• Evet kadınlarda yarışmaya katılabilir. Hiç spor yapmamış elinde hiç ekipmanı olmayan veya evden spor yaparak dahi yarışmaya katılabilirler.


• Kadınlar ile erkeklerin kazananlarını ayrı ayrı değerlendirilecektir. Kadınlar kendi aralarında kıyaslanacaktır.• Devam eden paketinizin süresini dondurup, Green Army Challenge 2 Yarışma paketini satın alıp yarışmaya katılabilir ve ilerleyen süreçte Dondurduğunuz paket sürenize devam edebilirsiniz.


• Evet tüm ülkelerden Green Army Challenge 2 yarışmasına katılabilirsiniz.


• Yarışma süreci tamamlandıktan sonra Kazanan arkadaşlar ofisimize davet edeceğiz.
• Mustafa Yıldız tarafından birebir ödül teslimi yapılacak ve Youtube kanalımız için ile antrenman Videosu çekilecektir.• Hiç spor yapmamış ya da başlangıç seviyesinde olan kişiler de Green Army Challenge 2 katılabilir. Herkese seviyesine göre antrenman ve beslenme planı verilecek , sistem üzerinden bilgi paylaşımlarında bulunularak kendilerini kısa sürede geliştirme fırsatı bulacaklardır.• Be Green mobil uygulama üzerinde kullanıcıların yaptığı bildirimler sayesinde hangi öğünde ne yediklerini hangi antrenmanı yapıp yapmadıklarını,kardiyo planlarına uyup uymadıklarını görüp müdehale etmekteyiz.
Yanlış ve hatalı öğün tükettiklerinde kendilerine geri dönüş yapılarak uyarılmakta ve sisteme uymaları için sürekli iletişimde kalmaktayız.
• Be Green mobil uygulama üzerinden soru /cevap kısmından sürekli iletişim halinde kalarak süreci en verimli şekilde geçirmenizi sağlayacağız.
• Be Green mobil uygulamanın özelliklerini incelemek için bu videoyu izleyebilirsiniz.• Yarışma süresince verilecek olan programları en iyi uygulayan ve bu 12 haftalık süreçte en iyi değişimi gösteren yarışmacılar tarafımızdan seçilecektir.
• Kilo alma-kilo verme- sıkılaşma-kas kütlesi kazanma ,hedefiniz ne olursa olsun vücudunda en çok değişim yaşayan yarışmacılar değerlendirmeye alınacak ve puanlama sistemiyle eleme yapılacaktır.


12 Haftalık ödüllü değişim paketi 640 tl yerine 390 tl olacaktır.


• Her hangi bir sağlık sorunu veya özel sebeplerden dolayı yarışmadan çekilebilirsiniz.
• Sürenizi bize mobil uygulamamızdan bildirmeniz halinde dondurmanız mümkündür. Daha sonra paket sürenizi aktifleştirerek kullanabilirsiniz.Yarışma planlarının Diğer planlardan farkı yoktur. Sadece daha hızlı değişim için 12 haftalık süreçte hızlandırılmış ve seviyesi öğrenciye göre zorlaştırılmış planları içermektedir.• Evet. Programlarınız yapılırken evde spor yapacak kişilere elinizdeki ekipmanlara özel program yapılacaktır. Green Army Challenge 2 yarışmamıza evde spor yaparak katılım sağlayabilirsiniz.
• Daha sonradan spor salonuna gitmek isterseniz eğer spor salonuna göre antrenman planı hazırlamaktayız.• Evet. Yarışma paketini indirimli bir şekilde alıp yarışmaya katılmadan uzaktan eğitime devam edebilirsiniz.


Doping kullanımı yaprak yarışmamıza katılmak yasaktır. Yarışmaya katılsalar bile kazananlar arasında herkesten tahlil aldığımız için bunu tahlil sonuçlarında bulduğumuzda yarışmacı diskalifiye olacaklardır. (Tahlillerde bulunamadığı sanılan kimyasal takviyeleri dahi bulmaktayız arkadaşlar)


15 yaş ve üzeri herkes yarışmamıza katılım sağlayabilir. Katılım için bir üst limit yaşımız yoktur. Kendine güvenen iradesi sağlam olan herkes katılım sağlayabilir.

Arkadaşlar herkese merhaba, ben Bayram Caner Antalya Kaş'ta yaşıyorum Green Army Challenge yarışmasının  3.kazananıyım.

Öncelikle yarışmaya katılmaya nasıl karar verdim? Ben yarışmaya katılmadan önce bir trafik kazası geçirmiştim ve 3 ay evde hareketsiz kaldım. Bu süreçte sosyal medyada dolaşırken  2018 den beri severek takip ettiğim Mustafa hocamın yarışma yapacağını gördüm ve direkt ben bu yarışmaya katılacağım dedim. Kafamda sadece şu soru vardı ”acaba naturellerin şansı olur mu bu yarışmada?” Akşam sosyal medyadan yapmış olduğu canlı yayında bu soruyu  ilettim ve mutlaka test yapılacağını öğrendim. Arkadaşlar bu yarışmaya katılmak için sizin spor geçmişiniz olmasına hiç gerek yok Be Green App’te size en ufak ayrıntısına kadar anlatılıyor ve soru cevap panelinde sormak isteğiniz bir soru olursa dakikalar içinde cevabınızı alıyorsunuz.

Arkadaşlar ben yarışmanın ilk ayını spor salonunda diğer iki ayını evde hazırlanarak geçirdim. Bunun sebebi turizm bölgesinde sezonluk çalışmamdı ve memlekete dönmemdi. Bulunduğum yerde salon yoktu ama daha çok hırslanmıştım. Bu Durumu memlekete dönmeden 1 hafta öncesinde hocama paylaştım, bana elimdeki ekipmanlara göre yeni programımı hazırladı ve dönünce hemen devam ettim. Bu süreçte bana verilen antrenman olsun kardiyo olsun beslenme olsun hiçbirini kaçırmadım. Yarışma sürecini böyle tamamladım. Bu süreç benim için çok zevkli geçti. Tek sorun evde spor yaparken ailemin “sen ne yapıyorsun, gündüz yorulmuyor musun, gece gece evi  başımıza yıkacaksın” gibi 2 ay boyunca konuşmalar oldu. ( Bu konuşmalar yarışmayı kazandıktan sonra tamamen sonlandı ve babam evde drop set girerken yardım etmeye çalıştı şaka gibi.) 

Yani istedikten sonra evde de kazanabilirsiniz arkadaşlar. Yarışmayı kazananlar için İstanbul’da Mustafa Hocayla çok güzel vakit geçireceğinizi de atlamayayım.

Benim buradan katılacak arkadaşlara vereceğim en önemli tavsiyeler ise  kesinlikle çektiğiniz fotoğraflar aynı ortam aynı ışık altında olsun, verilen programlara  %100 uyun. Çoğunluk %90 uyar  herkes kazanmak istiyor % 1’lik kısım kazananı belirler, kardiyoları kaçırmayın.

 Buradan Green Army Challenge 2 yarışmasına katılacak olan arkadaşlara başarılar dilerim. Kendinize iyi bakın sağlıklı sporlar herkese.


Bayram CANER