Menü
Alışveriş Sepetim

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

QNB Finasbank  bankasıhesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  onlinetaksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişinizsonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel siparişiptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza paraiadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; BE GREEN COACHING SPORDANIŞMANLIĞI LİMİTED ŞİRKETİ, üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınızave/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veyakredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finansyetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayretediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayındabelirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda sizebilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içindebulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine görehazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçikargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3(iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusundagörüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsaödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyensipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişinaktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sisteminikullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınızfirma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zararolduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslimalmayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerinegetirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 05313895010numaralı  telefona bildirin ve durumu            info@begreensports.com mail adresinegöndererek bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalarabaşlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanızürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.