Menü
Alışveriş Sepetim

PROTEINOCEAN HYDROPRIME

PROTEINOCEAN HYDROPRIME
PROTEINOCEAN HYDROPRIME
Yeni
PROTEINOCEAN HYDROPRIME
PROTEINOCEAN HYDROPRIME
PROTEINOCEAN HYDROPRIME
₺ 199,00
Vergiler Hariç: ₺ 197,03
Satın Al

PROTEINOCEAN HYDROPRIME

HydroPrime Gliserol Tozu piyasadaki en yüksek konsantrasyonda çığır açan bir gliserol formudur.


  • Atletik performansı ve hidrasyon durumunu destekler.
  • Pump hissine yardımcı olabilir.
  • Dayanıklılığı, yorulma süresini ve toparlanmayı artırabilir.
Gliserol, alkol olarak sınıflandırılan ve insan vücudu tarafından normal metabolizmanın bir sonucu olarak doğal olarak üretilen 3 karbonlu bir moleküldür. Gliserol, genel olarak güvenli (GRAS) olarak kabul edilen bir gıda katkı maddesi olarak diyet yoluyla da elde edilebilir. HydroPrime™, piyasadaki en yüksek konsantrasyonda çığır açan bir gliserol formudur.

HydroPrime Nasıl Çalışır?

Gliserol hücre içinde, özellikle kas ve damar dokusunda hızla emilir ve dağılır. Gliserol vücuttaki ozmotik dürtüyü ve toplam su hacmini arttırır. Sıvı (örn. su) ile tüketildiğinde, vücutta sıvı tutulması artar ve hücresel genişleme sağlanır.

Bu hücresel genişlemenin sonuçları, dayanıklılık ve performans artışına katkı sağlayan pumplar ve hiper hidrasyondur. Gliserol, yüksek performanslı atletler ve vücut geliştiriciler arasında tercih edilen bir üründür.
Mevcut indirimlere ek "HULK10" İndirim kodu ile ilave %10 İndirim fırsatı...
₺ 299,00
Vergiler Hariç:₺ 296,04
PROTEINOCEAN HEAVY DUTY PRE-WORKOUT
Yeni
Sert ve uzun antrenmanlarda daha enerjik, odaklı ve kuvvetli olmana yardımcı olması için etken maddeler maksimum dozajlarda formülize edilmiştir. Sinerjik çalışan 17 etken madde içerir ve antrenmanlarından maksimum faydayı almanı sağlar.ODAKLANMA - Ekstra odaklanma için Alpha GPC, Nootropic etkiye sahip Huperzine içerir (Türkiye'de tek). Buna ek olarak Kolin ve Teanin içerikleri de odaklanmayı destekler.ENERJİ - Sinefrin ve Kafein enerji verir, Rhodiola ekstresi ise yorgunluk hissini azaltırGÜÇ VE DAYANIKLILIK - Betain, Beta Alanin, Arginine, Citrulline Malate içeriği sayesinde daha uzun ve etkili antrenmanlar yapmÖZELLİKLERHeavy Duty Pre-Workout içeriğindeki 17 farklı etken maddenin sinerjik bir şekilde çalışması için tasarlanmış ve daha enerjik, daha odaklı olmanıza destek olması için etken maddeler maksimum dozajlarda formülize edilmiştir. Türkiye'de benzeri görülmemiş bir antrenman öncesi ürünüdür.Zengin içeriğe sahip yeni Heavy Duty Pre-workout ile antrenmanlarınızda daha enerjik ve daha odaklı olacaksınız ve istediğiniz pump etkisini tam anlamı ile yaşayacaksınız.KULLANIM ŞEKLİ1 ölçek (yaklaşık 15g) ürünü 300ml su ile karıştırınız. Antrenmandan 15-30 dakika önce tercihen aç karna tüketebilirsiniz. Ürünü ilk bir kaç kullanımda yarım servis kullanmanız tavsiye edilir.Ürün içerisinde bulunan “SILICA GEL” nem alıcıdır, ürünü saklarken içinden çıkarmayınız ve YEMEYİNİZ...
₺ 499,00
Vergiler Hariç:₺ 494,06