Menü
Alışveriş Sepetim

CITRULLINE MALATE

CITRULLINE MALATE
CITRULLINE MALATE
CITRULLINE MALATE
CITRULLINE MALATE
CITRULLINE MALATE
₺ 449,00
Vergiler Hariç: ₺ 444,55
Satın Al

EN ETKİLİ CITRULLINE FORMU

Citrulline Malate L-citrulline'in malik asit ile birleştirilmiş bir formudur. Malat ilave olarak enerji üretimini ve performansı arttırabilir.

Image
Image
Image

Özellikle sporcular arasında sıklıkla tercih edilen bir amino formdur. L-Citrulline Malate'ın saf Citrulline'e göre yorgunluğa karşı daha etkili olduğu ve dayanıklılığı arttırdığı gözlemlenmiştir. 

  • Popüler bir antrenman öncesi amino asididir
  • Yoğun antrenman yapanlar için idealdir
Mevcut indirimlere ek "HULK10" İndirim kodu ile ilave %10 İndirim fırsatı...
₺ 599,00
Vergiler Hariç:₺ 593,07
PROTEİNOCEAN PRE-WORKOUT SUPREME™  RASPBERRY
Tükendi
Stok: Tükendi
TÜRKİYE'NİN EN ETKİLİ ANTRENMAN ÖNCESİ TAKVİYESİ!Preworkout Supreme yepyeni ve efsane formülü ile karşınızda. Eşsiz formülü ve içeriği ile en etkili antrenman öncesi takviyesi. Eski güçlü formülde bulunan Arjinin, Beta Alanin, Sitrülin, Taurin ve Kafein'e ek olarak aşağıdaki performans ve enerji odaklı etkili ürünleri içermektedir.HUPERZİN AOdaklanmayı arttırır.TEANİNKafeinin yan etkilerini azaltır.TİROZİNKafein ile sinerjik çalışarak etkisini arttırır.RHODIOLA ROSEAYorgunluk hissini azaltır.KOLİNOdaklanmayı arttırır.BIOPERINEEtken maddelerin emilimini ve faydalanımını arttırır.SİNEFRİNMetabolizmayı hızlandırır, yağ yakımı etkisi vardır...
₺ 399,00
Vergiler Hariç:₺ 395,05
EN POPÜLER OMEGA-6 YAĞ ASİDİCLA (Konjuge Linoleik Asit), çeşitli bitkilerden elde edilen ve dünyada yaygın olarak kullanılan bir takviyedir.CLA üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, vücuttaki yağı azaltmaya ve kas kütlesini artırmaya yardımcı olarak vücut kompozisyonunun iyileştirilmesinde destek olduğunu göstermektedir.Her kapsülde 800mg CLA içerir.Tarım ve Orman Bakanlığı OnaylıYağ oranının düşürülmesinde önemli bir destektir...
₺ 199,00
Vergiler Hariç:₺ 197,03
HydroPrime™ Gliserol Tozu piyasadaki en yüksek konsantrasyonda çığır açan bir gliserol formudur.Atletik performansı ve hidrasyon durumunu destekler.Pump hissine yardımcı olabilir.Dayanıklılığı, yorulma süresini ve toparlanmayı artırabilir.ÖZELLİKLERGliserol, alkol olarak sınıflandırılan ve insan vücudu tarafından normal metabolizmanın bir sonucu olarak doğal olarak üretilen 3 karbonlu bir moleküldür. Gliserol, genel olarak güvenli (GRAS) olarak kabul edilen bir gıda katkı maddesi olarak diyet yoluyla da elde edilebilir. HydroPrime™, piyasadaki en yüksek konsantrasyonda çığır açan bir gliserol formudur.HydroPrime™ Nasıl Çalışır?Gliserol hücre içinde, özellikle kas ve damar dokusunda hızla emilir ve dağılır. Gliserol vücuttaki ozmotik dürtüyü ve toplam su hacmini arttırır. Sıvı (örn. su) ile tüketildiğinde, vücutta sıvı tutulması artar ve hücresel genişleme sağlanır.Bu hücresel genişlemenin sonuçları, dayanıklılık ve performans artışına katkı sağlayan pumplar ve hiper hidrasyondur. Gliserol, yüksek performanslı atletler ve vücut geliştiriciler arasında tercih edilen bir üründür...
₺ 449,00
Vergiler Hariç:₺ 444,55
Creapure® patentli Alman menşeli kreatin monohidrat ürünüdür. Creatine kas gücü ve dayanıklılığını destekleyerek, atletik performansı arttırabilir. Üzerinde en çok araştırma yapılmış spor takviyesidir. Mikronize yapısı sayesinde kolayca karışırAntrenman sırasında vücudun hızlı enerji üretebilme kapasitesini arttırabilirSu veya başka takviyelerle karıştırılarak tüketilebilir.200 MeshÖZELLİKLERTarım ve Orman Bakanlığı Onaylı.Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 014227-05.08.2022Kreatin her dalda profesyonel sporcular tarafından tercih edilen popüler bir amino asittir. Kreatin üç farklı amino asitten oluşan bir amino asit zinciridir. İçeriğinde Glisin, Arjinin ve Metiyonin bulunmaktadır. Karbonhidratlar ile birlikte tüketilmesi sayesinde daha etkili olacağı düşünülmektedir.Kreatin kısa süreli, yüksek yoğunluklu egzersizlerin ardı ardına yapılmasında fiziksel performansı artırır. BESİN İÇERİĞİ..
₺ 649,00
Vergiler Hariç:₺ 642,57
Creatine kas gücü ve dayanıklılığını destekleyerek, atletik performansı arttırabilir. Üzerinde en çok araştırma yapılmış spor takviyesidir. Mikronize yapısı sayesinde kolayca karışırAntrenman sırasında vücudun hızlı enerji üretebilme kapasitesini arttırabilirSu veya başka takviyelerle karıştırılarak tüketilebilir.200 MeshÖZELLİKLERKreatin her dalda profesyonel sporcular tarafından tercih edilen popüler bir amino asittir. Kreatin üç farklı amino asitten oluşan bir amino asit zinciridir. İçeriğinde Glisin, Arjinin ve Metiyonin bulunmaktadır. Karbonhidratlar ile birlikte tüketilmesi sayesinde daha etkili olacağı düşünülmektedir.Kreatin kısa süreli, yüksek yoğunluklu egzersizlerin ardı ardına yapılmasında fiziksel performansı artırır. BESİN İÇERİĞİAMİNO ASİT DEĞERLERİ..
₺ 469,00
Vergiler Hariç:₺ 464,36
TESTOSTERON SEVİYESİNİ ARTIRMAYA YÖNELİK EN İYİ DESTEKT-Prime zengin içeriği ile testosteron seviyesini artırmaya yönelik olarak özel formülizazsyona sahiptir.  T-Prime içeriğinde testosteron seviyesine katkıda bulunması için Tribulus Terrestris (Demir Dikeni), Fenugreek (Çemen) ve Nettle (Isırgan) ekstreleri kullanılmıştır.Ayrıca içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir.T-Prime içerisindeki Magnezyum yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, elektrolit dengesine, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal kas fonksiyonuna, normal protein sentezine, normal kemiklerin ve dişlerin korunmasına katkıda bulunur.T-Prime içerisindeki Çinko normalasit-baz, karbonhidrat ve makro besin öğeleri metabolizmasına, normal DNA sentezine, yağ asitlerinin ve A vitamininin normal metabolizmasına, normal protein sentezine, normal kemiklerin, saçın, tırnakların, cildin ve görme yetisinin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.T-Prime içerisindeki D Vitamini kalsiyumun ve fosforun normal emilimine/kullanımına, normal kan kalsiyum düzeyine, normal kemiklerin ve dişlerin korunmasına, normal kas fonksiyonunun korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.T-Prime içerisindeki B6 Vitamini, normal enerji oluşum, protein, glikojen ve homosistein metabolizmasına, normal sistein sentezine, normal kırmızı kan hücresi oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.Servisinde 550mg Tribulus Terrestris, 400mg Fenugreek ve 150mg Nettle içerir.Tarım ve Orman Bakanlığı OnaylıTestosteron seviyesinin artmasında önemli bir deste..
₺ 499,00
Vergiler Hariç:₺ 494,06